top of page

Teslim Şartları

ANLAŞMALI KARGO FİRMALARI

E-ticaret taleplerindeki artışla birlikte, müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına güvenilir kargo firmaları ile iş birliği yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışımız doğrultusunda tercihimiz Yurtiçi Kargo'dur. Anlaşmalı olduğumuz firmalar dışında kalan gönderilerde ise "Alıcı Ödemeli" olarak gönderi yapılmaktadır.

KARGO MASRAFI

Sipariş tutarına göre değişen kargo ücretleri belirlenmektedir. 600 TL'nin altındaki siparişlerde sabit bir kargo ücreti uygulanırken, 600 TL ve üzerindeki siparişlerde ücretsiz kargo avantajından faydalanabilirsiniz.

TESLİMAT SÜRECİ

Siparişinizin teslimatı için ödeme onayı gerekmektedir. Ödemenizin onaylanmasının ardından, siparişiniz hazırlanacak ve kargoya verilecektir. Teslimat süreleri, ürün sayfalarında belirtilen tahmini sürelere göre değişiklik gösterebilir.

KARGO TAKİBİ

Kargo takip numarası, siparişiniz kargoya verildiğinde size e-mail olarak gönderilecektir. Ayrıca, üye müşterilerimiz "Hesabım" sayfasından siparişlerini takip edebilirler.

TESLİM ŞEKLİ ve SÜRELER

Tüm kargolar adrese teslim olarak gönderilmektedir. Ancak, kargo firmalarının dağıtım süreleri ve prosedürleri doğrultusunda kargonuz size ulaştırılacaktır.

KARGO TESLİM ALMA PROSEDÜRÜ

Kargonuzu teslim alırken, taşıma esnasında herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol etmeniz önemlidir. Hasar durumunda tutanak tutarak bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. Eksik veya yanlış ürün durumlarında da en kısa sürede telafi edilecektir.

bottom of page